"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja ma na celu: Dokończenie budowy 2 budynków parterowych Chaber i Rumianek wraz z infrastrukturą towarzyszącą i stworzeniu ogrodu przyjaznego naturze na potrzeby utworzenia wysokiej jakości obiektu noclegowego w ramach rozwijanej działalności gospodarczej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Pakiet MAXI:


Solidnie, szybko, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Outsourcing IT w pełnym zakresie, dodatkowo szereg usług gratis, to wszystko bez limitów lokalizacji za to sprawnie i na czas. Pełne zaangażowanie w realizację zgłoszeń klientów. Zapewniamy ciągłe wsparcie w przypadku zdarzeń i awarii. Minimalizujemy możliwość występowania przestojów spowodowanych awarią. 

Dla kogo Pakiet XXL?

Oferta w zakresie XXL została przygotowane specjalnie z myślą o potrzebach małych i średnich firm oraz instytucji które posiadają złożoną infrastrukturę informatyczną. Posiadają większą liczbę komputerów i zapotrzebowanie na innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów. Nastawione są na szybką i skuteczną reakcję na zgłaszane potrzeby oraz cenią profesjonalne podejście.

Co Państwo zyskują?

W pracy wspieramy się  tylko narzędziami sprawdzonych dostawców rozwiązań informatycznych. Zapewniamy dostęp do wiedzy i doświadczenia zespołu gotowego na Państwa kontakt. W ramach każdego pakietu oferujemy opiekę nad infrastrukturą informatyczną, dodatkowo gwarantujemy preferencyjne stawki na wszystkie usługi dodatkowe. Zawsze służymy doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą, świadczymy również nielimitowaną pomoc on-line .

W ramach Pakietu Premium oferujemy obsługę w zakresie:

ilość serwerów: 1 szt.
ilość stacji roboczych (desktop, laptop): do 15szt.
cena za dodatkową stację roboczą: 59zł
cena za dodatkowy serwer: 179zł
rabat w Pakiecie (usługi dodatkowe): 40%
godziny w pakiecie (wizyta w siedzibie klienta): do 15h
konsultacje oraz pomoc on-line (zdalna): bez limitu
dojazd do siedziby klienta: w cenie

To wszystko w rewelacyjnej cenie ZADZWOŃ LUB NAPISZ ABY SPRAWDZIĆ SZCZEGÓŁY