"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja ma na celu: Dokończenie budowy 2 budynków parterowych Chaber i Rumianek wraz z infrastrukturą towarzyszącą i stworzeniu ogrodu przyjaznego naturze na potrzeby utworzenia wysokiej jakości obiektu noclegowego w ramach rozwijanej działalności gospodarczej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Pakiet Midi


Profesjonaliści dla małych przedsiębiorstw.
Rozwiązanie dedykowane dla małych przedsiębiorstw z dużymi potrzebami. Profesjonalna obsługa informatyczna, nielimitowane usługi dodatkowe. Z uśmiechem na twarzy zrealizujemy powierzone nam zadania.  

Dla kogo Pakiet Mini?
Ofertę w zakresie Mini przygotowaliśmy ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb małych przedsiębiorstw. Rozumiemy, że tam właśnie spotkać można połączenie wielkich potrzeb z małą ilością czasu na ich realizację. W pełni rozumiejąc specyfikę małych przedsiębiorstw gwarantujemy rzetelną realizacji powierzonych nam celów w najkrótszym możliwym czasie.

Co Państwo zyskują?
Zapewniamy dostęp do wiedzy i doświadczenia zespołu gotowego w każdej chwili zareagować na Państwa potrzeby. Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam obszarów i procesów. W ramach każdego pakietu oferujemy opiekę nad infrastrukturą informatyczną, utrzymanie strony www oraz kont pocztowych (e-mail) dodatkowo gwarantujemy preferencyjne stawki na wszystkie usługi dodatkowe. Zawsze służymy doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą, świadczymy również nielimitowaną pomoc on-line (praca zdalna bez limitu godzin).

W ramach Pakietu Mini oferujemy obsługę w zakresie:

ilość serwerów: do 1 szt.
ilość stacji roboczych (desktop, laptop): do 7 szt.
cena za dodatkową stację roboczą: 79zł
cena za dodatkowy serwer: 239zł
rabat w Pakiecie (usługi dodatkowe): 20%
godziny w pakiecie (wizyta w siedzibie klienta): do 6h
konsultacje telefoniczne: bez limitu
pomoc on-line (zdalna) do 6h
dojazd do siedziby klienta: w cenie

To wszystko w rewelacyjnej cenie ZADZWOŃ LUB NAPISZ ABY SPRAWDZIĆ SZCZEGÓŁY