"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja ma na celu: Dokończenie budowy 2 budynków parterowych Chaber i Rumianek wraz z infrastrukturą towarzyszącą i stworzeniu ogrodu przyjaznego naturze na potrzeby utworzenia wysokiej jakości obiektu noclegowego w ramach rozwijanej działalności gospodarczej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Pakiet Mini


Profesjonalnie i ekonomicznie.
Profesjonaliści IT w zasięgu każdej firmy. Dostęp do najnowszych rozwiązań branży IT dla microprzedsiębiorstw. Rzetelnie, terminowo z szacunkiem. Oszczędzając Państwa czas oraz pieniądze, zachęcamy do stałej współpracy w ramach pakietu micro. 

Dla kogo Pakiet Micro?
Ofertę w zakresię Micro kierujemy głównie do microprzedsiębiorstw które posiadając ograniczone zasoby finansowe pragną jednocześnie utrzymać kontakt z najnowszymi technologiami oraz zapewnić bezpieczeństwo newralgicznych danych. Zwiększ swoją rentowność, skorzystaj z wiedzy ekspertów. 

Co Państwo zyskują?
Gwarantujemy szybką i rzetelną reakcję w przypadku zdarzenia. Zyskują zatem Państwo bezpieczeństwo i pewność, że w razie awarii nie będziecie Państwo narażeni na długie i kosztowne przestoje. W ramach każdego pakietu oferujemy opiekę nad infrastrukturą informatyczną, dodatkowo gwarantujemy preferencyjne stawki na wszystkie usługi dodatkowe. Zawsze służymy doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą, świadczymy również pomoc on-line

W ramach Pakietu Micro oferujemy obsługę w zakresie:

ilość serwerów: do 0 szt.
ilość stacji roboczych (desktop, laptop): do 2 szt.
cena za dodatkową stację roboczą: 89zł
cena za dodatkowy serwer: 269zł
rabat w Pakiecie (usługi dodatkowe): 10%
godziny w pakiecie (wizyta w siedzibie klienta): do 3h
konsultacje telefoniczne bez limitu
pomoc on-line (zdalna): Do 3h
dojazd do siedziby klienta: w cenie

To wszystko w rewelacyjnej cenie ZADZWOŃ LUB NAPISZ ABY SPRAWDZIĆ SZCZEGÓŁY